Květen 2015

Geralt z Rivie

31. května 2015 v 21:28 | Aki |  Obrázky ;)
Pokus o Gereta, jako přáníčko pto bratrance k narozkám... :D


Omlouvat se nebudu.... možná...

24. května 2015 v 18:52 | Aki
Jo... vím... nebyla jsem tu strašně dlouho a když říkám strašně.... myslím hrooozně moc dlouho. Nejsem maturant, takže se ani ne maturitu vymlouvat nemůžu, ale letos jsem si volila semináře... Stačí to?


Vymlouvat se nemá cenu... Jsem líná a když si sundám náramek už si ho nikdy znova nenasadím, protože ho prostě vypustím a jaksi jsem si z ruky sundala blog. Věděla jsem o něm a při každým pohladu na záložky v telefonu jsem si na něj vzpoměla s nemalými výčitkami, ale zároveň z pocitem "stejně tam nikdo nechodí", ale chodí... za tu dobu co jsem byla OUT jsem každej den alespoň jeden člověk přišel (zjištěno při zpětné kontrole návštěvnosti). Vážně mě to překvapilo a potěšila a zároveň prohloubilo moje výčitky.

Za dobu mé absence se toho vlastně u mě ani moc nestalo, ale byla jsem poprvé na AF, otiskli mi čklánek v DNES, rozlomila jsem si brýle (doslovně rozlomila na 2 kusy), zjstila jsem že počítačový hry jsou až moc velkým žroutem času (ono dohrát Outlast za jednu noc není moc OK) a na Tumblr se mi zjevilo 21 followerů (jako WTF? :O nečekala jsem, že někdy budu mít 1)... ale zazděný blog mi neustále okusoval nervové spoje...

Chtěla bych se vrátit a budu se snažit i něco "pravidelně přidávat"...
Snad nebudu jenom křičet do prázdna :D