Povídky

29. října 2013 v 1:56 | Aki |  Povídky

Představte si školu pro naprostou elitu.. pro nejdananější z nejdananějších... od lidí s obrovským IQ, přes sportovce po umělce... Máte na dosah všechno co jen můžete chtít... Můžete být čímkoliv budete chtít... Dokanalá škola pro dokanalé dětí. Ale za jakou CENU?
Stav: Rozepsaná
žánr: Sci-fi (Fantasy), Romantika, Depresivní.. (však uvidíte..)


Zrovna jsem se narodila a začala válka. Bylo mi pár měsíců. když mi dali první dávku. Bylo mi 6 let, když naši nepřátelé obsadili východ Unie. Bylo mi 10, když odvedli tátu na frontu. Bylo mi 12, když mi řekli, že se už nevrátí. Bylo mi 13, když mě odvedli od rodiny. Bylo mi 13, když mě zavřeli do klece. Bylo mi 14, když jsem se začala měnit. Bylo mi 14, když jsem někoho viděla umřít. Bylo mi 15. když mě z té klece pustili ven. Bylo mi 16, když jsem musela nastoupit k armádě.
Je mi 20 a válke už možná skončí.
Stav: Rozepsaná
Žánr: Fantasy (Sci-fi), Depresivní, Smrt, Romantika...
...

"Fallen 2.0"
U povídky Fallen dochází ke komplétnímu pepracování... Starou verzi tu nechávám pro "zajímavost, ale linka upravené verze začíná v jinou dobu a z jiného pohledu. Všechny staré postavy zůstávají. Snažila jsem se pouze o nápravu chyb a nesrovnalostí v příběhové linii.Postavy: Nathan


Všechno bylo perfektní, pro všechny jsme byli perfektní a mělo to tak i zůstat. Ale nic není tak jak se na první pohled zdá. Možná je čas jim to ukázat.
Stav: Rozepsaná
Žánr: DystopiaOsudy mojí postavy, temné elfky Shi ve světě Dawn of Infinity... (taková směs...)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama